Sklep Wielobranżowy w Konarzynach działa na lokalnym rynku od wielu lat. Zaczynaliśmy od sprzedaży zaledwie kilku artykułów, a nasz pierwszy sklep miał niewielką powierzchnię. Obecnie, nasze sklepy zajmują łącznie 450 m2 powierzchni, a w sprzedaży mamy ponad 20 artykułów różnego rodzaju. Szeroki wybór materiałów wykończeniowych do domu i mieszkania, artykułów gospodarstwa domowego i innych pozwala naszym klientom na zakup doskonałej jakości materiałów w bardzo przystępnych cenach.

Dbamy, aby nasz asortyment cechowała wysoka jakość, przystępna cena, funkcjonalność i estetyka wykonania.

Do naszych sklepów zapraszamy nie tylko osoby, które zdecydowały się na remont czy wykończenie mieszkania. W naszych progach serdecznie witamy również działkowiczów, majsterkowiczów, gospodynie domowe, ale też wędkarzy, czy osoby potrzebujące ciekawego prezentu na zbliżającą się okazję bliskiej osoby. Chcielibyśmy, aby nasz strona, na której właśnie się Państwo znajdujecie, była dla Was inspiracją i źródłem informacji. Gdybyście Państwo nie znaleźli na stronie informacji, której poszukujecie, zawsze można skorzystać z zakładki odnośnie kontaktu. Telefonicznie lub mailowo udzielimy Państwu odpowiedzi na nurtujące pytania.

Życzymy Państwu, naszym obecnym i przyszłym klientom wszystkiego najlepszego, zadowolenia z nabytych u nas towarów.

Mamy nadzieję, że docenią Państwo jakość naszego asortymentu, niewygórowane ceny, wysoką estetykę i funkcjonalność oferowanych przez nas towarów, ale też przyjazną atmosferę naszych sklepów, uprzejmych sprzedawców, którzy pomogą Państwu dokonać najlepszego wyboru.